VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Žiemos dekoracija

Odontologija

Odontologijos paslaugos VšĮ Centro poliklinikoje teikiamos Diagnostikos centre, Pylimo g. 3, 313 kab., Vytenio padalinyje, Vytenio g. 59, 215 kab., Senamiesčio padalinyje, Pylimo g. 56, 312 kab.

Profesionali burnos higiena – tai higienos procedūros, kurių metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos dantų apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, nustatomas asmens dantų valymo efektyvumas, pacientai mokomi asmens burnos higienos.
VšĮ Centro poliklinikoje profesionalią burnos higienos paslaugą teikia burnos higienistai. 
Burnos higienistas atlieka profesionalią burnos higieną, moko, kaip taisyklingai valyti dantis, ugdo individualios burnos higienos gebėjimus vaikams ir suaugusiems, padeda išsirinkti burnos higienos priemones. Profesionalios burnos higienos planas kiekvienam pacientui yra individualus, todėl burnos higienistas tik po pirminės apžiūros gali pacientą informuoti, kiek ir kokių profesionalios burnos higienos procedūrų reikės, kiek laiko jos užtruks ir kiek kartų pacientas turės lankytis poliklinikoje.
Burnos higienos procedūra atliekama: 
• Ultragarsiniu skaleriu (jei pacientas neturi širdies stimuliatoriaus);
• Rankiniais instrumentais;
• Air-Flow sistema (jei dantenos nėra uždegiminės ir nėra pažeisti kietieji dantų audiniai).
Profesionalios burnos higienos procedūros rekomenduojamos atlikti profilaktiškai išdygus visiems nuolatiniams dantims, siekiant išvengti burnos ir dantų ligų, o taip pat ir prieš kreipiantis į odontologą.

Vaikų krūminių dantų dengimas silantine medžiaga
Nuolatinių krūminių dantų kramtomųjų paviršių dengimo silantine medžiaga paslauga teikiama vaikams nuo pirmojo nuolatinio krūminio danties išdygimo iki 14 metų. Silantai – tai dantų ėduonies profilaktikai skirtos medžiagos, mechaniškai uždengiančios dantų vageles ir įdubas, kad į jas nepatektų bakterijos bei angliavandeniai. Padengtų silantais dantų kontrolė atliekama po 3 mėnesių, vėliau – kiekvieno profilaktinio tikrinimo metu. Jei silantas iškrenta, krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis procedūra pakartojama.

Informacija ir registracija Skambučių centro telefonu: (8 5)  244 2244