VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

Burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai higienos procedūros, kurių metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos dantų apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, nustatomas asmens dantų valymo efektyvumas, pacientai mokomi asmens burnos higienos.
VšĮ Centro poliklinikoje profesionalią burnos higienos paslaugą teikia burnos higienistai Diagnostikos centre, Pylimo g. 3, 313 kab., Vytenio padalinyje, Vytenio g. 59, 215 kab., Senamiesčio padalinyje, Pylimo g. 56, 312 kab.

Burnos higienistas atlieka profesionalią burnos higieną, moko, kaip taisyklingai valyti dantis, ugdo individualios burnos higienos gebėjimus vaikams ir suaugusiems, padeda išsirinkti burnos higienos priemones.

Profesionalios burnos higienos planas kiekvienam pacientui yra individualus, todėl burnos higienistas tik po pirminės apžiūros gali pacientą informuoti, kiek ir kokių profesionalios burnos higienos procedūrų reikės, kiek laiko jos užtruks ir kiek kartų pacientas turės lankytis poliklinikoje.

Burnos higienos procedūra atliekama:
• Ultragarsiniu skaleriu (jei pacientas neturi širdies stimuliatoriaus);
• Rankiniais instrumentais;
• Air-Flow sistema (jei dantenos nėra uždegimiškos ir nėra pažeisti kietieji dantų audiniai).

Profesionalios burnos higienos procedūros rekomenduojamos atlikti profilaktiškai išdygus visiems nuolatiniams dantims, siekiant išvengti burnos ir dantų ligų, o taip pat ir prieš kreipiantis į odontologą.

 Informacija ir registracija Skambučių centro telefonu: (8 5)  244 2244

Registruotis