VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Žiemos dekoracija

Padėkoti įstaigoje dirbantiems specialistams

Viešoji įstaiga Centro poliklinika įgyvendina 2017–2019 m. Korupcijos prevencijos programą, kurios tikslas – išaiškinti ir šalinti korupcijos įstaigoje prielaidas, užtikrinti skaidresnę ir veiksmingesnę įstaigos darbuotojų veiklą. Tuo tikslu maloniai kviečiame tarti žodį ir raštu pateikti komentarus, atsiliepimus, pasiūlymus, pranešimus ar padėkoti įstaigoje dirbantiems specialistams.

Geriausia paciento padėka Įstaigoje dirbančiam personalui yra ne tik Jūsų šypsena, noras pasveikti, pasitikėjimas medikais, bet ir nuoširdūs dėkingumo žodžiai – kviečiame pasidalinti geromis istorijomis, papasakoti apie mūsų įstaigoje dirbantį specialistą, kuris Jums padėjo ir kodėl, Jūsų nuomone, jis vertas padėkos.

Norėdami padėkoti, užpildykite padėkos formą, taip pat galite el. paštu  prasymas@pylimas.lt pateikti komentarus, atsiliepimus, pasiūlymus ir pranešimus.

Rašykite, klauskite, siūlykite, dėkokite įstaigoje dirbantiems kompetentingiems specialistams, nes jie, be įgytų žinių ir patirties, gydo akimis, žodžiu, rankomis ir širdimi.