VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia!

Dėl paslaugų atnaujinimo

2020 05 12

Gerbiami pacientai,

Informuojame, kad nuo 2020 m. gegužės 12 d. VšĮ Centro poliklinikoje etapais atnaujinamas planinių ambulatorinių ir stacionarinių (dienos stacionaro) asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.
Pažymime, kad prioritetas ir toliau teikiamas nuotolinėms paslaugoms (vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, gydytojo specialisto, slaugytojo konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui). Tiesioginio kontakto su pacientu konsultacija įstaigoje vyks tik tuomet, kai paslaugos bus neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu.
Nuo 2020 m. gegužės 18 d. atnaujinamas planinių odontologinių ir ortodontijos paslaugų teikimas.
Nuo birželio 1 d., priklausomai nuo epidemiologinės situacijos šalyje (neblogėjant), planuojama teikiamas paslaugas plėsti ir didinti paslaugų apimtį: vaikų profilaktinės patikros, burnos higienos paslaugos, užrašymas dantų protezavimo paslaugoms, prevencinės paslaugos, kalbos korekcijos ir kitos paslaugos.

REGISTRACIJA:
Dėl sveikatos priežiūros paslaugų prašome skambinti į Skambučių centrą tel. (8 5) 244 2244 ir užsiregistruoti nuotolinei gydytojo (šeimos,vidaus ligų, vaikų ligų, chirurgo, akušerio ginekologo, psichiatro ar gydytojo specialisto) arba slaugytojo konsultacijai. Įprastinė registracija internetu nevyksta.
Jeigu nuotolinės konsultacijos metu gydytojas ar slaugytojas nuspręndžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su gydytoju specialistu konsultacija, tada pats gydytojas ar slaugytojas Jus užregistruos gydytojo specialisto konsultacijai.
Gydytojo specialisto konsultacija taip pat vykdoma pirmenybę teikiant nuotolinėms konsultacijoms. Jei jos metu gydytojas specialistas nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto konsultacija, jis pats užregistruoja Jus tiesioginio kontakto konsultacijai.
Į klinikinę laboratoriją pacientai priimami pagal išankstinę registraciją įstaigos informacinėje sistemoje. Pacientus laboratoriniams tyrimams („skubos tvarka“ ar planiniams) užregistruoja gydytojas ar slaugytojas, ar akušeris nuotolinės konsultacijos metu, suderinę su pacientu atvykimo į laboratoriją (pagal adresą) konkretų laiką.
Dienos stacionaro paslaugoms pacientus registruoja siunčiantis gydytojas įprasta tvarka. Pacientams iki paslaugos suteikimo likus ne daugiau kaip 48 val. turi būti atliktas viruso SARS-CoV-2 tyrimas (tepinėlis iš nosiaryklės). Paslaugai gauti priimami tik tie pacientai, kurie neturi virusinės infekcijos simptomų ir prieš tai atliko reikiamus tyrimus bei gavo šeimos gydytojo išvadą (E027). Lydintys asmenys į skyrių nebus įleidžiami.

Darbo medicinos kinikoje nuo gegužės 12 d. atliekami tik vairuotojų sveikatos tikrinimai – asmenys priimami pagal išankstinę registraciją įstaigos informacinėje sistemoje, registracija Skambučių centro tel. (8 5) 244 2244.

SVARBU:

Prašome į polikliniką nevėluoti ir atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki Jums paskirto vizito laiko (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo). Atvykę privalote dėvėti apsauginę veido kaukę ir, pageidautina, mūvėti pirštines. Laukdami patekimo į polikliniką ir poliklinikos viduje vienas nuo kito laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.
Atvykus į polikliniką bus matuojama Jūsų kūno temperatūra, pildoma įstaigoje patvirtinta forma „Paciento patvirtinimas“ ir tikrinami registracijos duomenys.
Įėjus į polikliniką prašome dezinfekuoti rankas, atidžiai sekti nuorodas ir vadovautis darbuotojų nurodymais.
Poliklinikos viduje liftu vienu metu gali naudotis tik vienas asmuo (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo).
Dėkojame už supratingumą ir linkime išlikti sveikiems bei saugiems.