deco 3
Skambučių centras (8 5) 244 2244
Išplėstinė

Poliklinikos direktorius

direktoriusVisi žinome, kad sveikata – tai fizinės, psichinės, socialinės, protinės ir dvasinės gerovės būsena. Tačiau dažnai pamirštame, kad tokią būseną lemia ne tik įvairūs paveldimi genetiniai veiksniai, tačiau ją formuoja ir mūsų elgesys, gyvensena, socialinė aplinka. Todėl esu įsitikinęs, kad mūsų, gydytojų, misija – į kiekvieną pacientą žiūrėti pagarbiai ir atsakingai: ne tik suteikti reikalingas medicinines paslaugas susirgus, bet ir motyvuoti žmones sveikai gyventi, ypač vaikus ir jaunimą.

Esame viena iš lyderiaujančių medicinos įstaigų, kuri per savo gyvavimo metus išaugo į modernią polikliniką, galinčią užtikrinti visapusišką savo pacientų sveikatos priežiūrą. Mūsų pacientų skaičius įspūdingas ir beveik nekintantis. Tuo didžiuojamės, esame dėkingi už pasitikėjimą ir stengiamės nenuvilti: taikome moderniausius prevencijos, profilaktikos ir gydymo metodus, nuolat geriname teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą, diegiame naujas efektyvias medicinines ir informacines technologijas.

Dėkoju visiems, kurie patiki mums brangiausią savo ir savo šeimos turtą – sveikatą. Maloniai kviečiu visus norinčius tapti mūsų poliklinikos pacientais, tapti mūsų didelės šeimos nariais. Tikiu, kad mūsų bendros pastangos padės niekada neprarasti vilties išsaugoti ir atgauti sveiką sielą ir kūną.

Pagarbiai
Kęstutis Štaras
Direktorius

Gyvenimo aprašymas →