deco 3
Skambučių centras (8 5) 244 2244
Išplėstinė

Poliklinikos tradicijos

Dirbdami dideliame ir darniame kolektyve sugebame ne tik sąžiningai bei kokybiškai dirbti, tačiau ir kartu džiaugtis pasiektais rezultatais, kurti ir puoselėti poliklinikos tradicijas.

Apimti pavasarinio entuziazmo, balandžio 27 dieną švenčiame gražiausią ir ryškiausią profesinę šventę – Medicinos darbuotojo dieną. Šventišką nuotaiką dažniausiai skleidžiame gamtoje: keliaudami po Pavilnių ir Verkių regioninį parką, šiaurietiško ėjimo žygiuose, pėsčiųjų ekskursijose po Vilnių.

Viena seniausių tradicijų – Kalėdinis vakaras. Su džiaugsmu ir maloniu jauduliu laukiame metų pabaigos iškilmių, kuomet galime gausiame kolegų būryje pagerbti labiausiai nusipelniusius ir šauniausius įstaigos darbuotojus, administratorius, gydytojus. Didžiuojamės įteiktomis nominacijomis, gautomis dovanomis ir, žinoma, vieni kitais. Iškilmingą vakarą paprastai sutinkame teatre, filharmonijoje, koncertų ir renginių  salėse, kuriose įgauname ne tik energijos ateinančių metų darbams, bet ir dvasinio bei kultūrinio peno.

Kurį laiką, artėjant mokslo metams Vilniaus aukštosiose mokyklose dalinomės informacija apie sveikatos priežiūrą Lietuvoje bei kvietėme būsimus ir esamus studentus savo sveikata rūpintis Centro poliklinikoje. Dabar poliklinika pakankamai žinoma visų amžiaus grupių pacientams, o jų pasitikėjimas – geriausia reklama mūsų įstaigai.

Socialinių darbuotojų iniciatyva, prieš keletą metų ilgaamžių senjorų jubiliejumi džiaugėmės drauge su jais. 100-ąjį gimtadienį mininčius poliklinikos senjorus nustebinome kiekvieną jų aplankydami ir pasveikindami. Tikimės, kad šią tradiciją pratęsti turėsime progų ir ateityje.

Turėdami neišsenkančios energijos ir idėjų puoselėjame naujas tradicijas, organizuojame įvairiausias sveikatinimo akcijas, kurių metu įvairaus amžiaus pacientams atliekamos nesudėtingos medicininės procedūros, dalinama svarbi informacinė medžiaga, suteikiamos naudingos konsultacijos. Ypatingu dėmesiu stengiamės apgaubti mūsų senjorus.