VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

Poliklinika

VšĮ Centro poliklinika: mes mylime pacientus ir dėl jų stengiamės

Įvairiausių pasaulio tautų ir daugelio šimtmečių žmonių išmintis sako, kad didžiausias žmogaus turtas – sveikata. Jai sušlubavus ar tiesiog norėdami ją pastiprinti kreipiamės į medikus. Arčiausiai mūsų paprastai yra poliklinika, kur visada galime sulaukti pagalbos, patarimo, palaikymo, kur mūsų laukia specialistai, mokantys ir norintys rūpintis mūsų sveikata, kad kiekvieno mūsų gyvenimas būtų visavertis, ilgas ir laimingas.

VšĮ Centro poliklinika – viena didžiausių ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje. Joje yra prisirašę apie 133 tūkstančių pacientų, o per metus čia kreipiasi apie 1 milijoną lankytojų. Dažnai VšĮ Centro poliklinika vadinama reformų, inovacijų bei pažangos poliklinika ir visos šalies lyderiu savo srityje. O jos istorijos pradžia siekia 2002 metų pavasarį, kai šešios Vilniaus miesto centre esančios poliklinikos (Lukiškių, Naujamiesčio, Senamiesčio, Pylimo, Vytenio ir Žygimantų) buvo sujungtos į vieną VšĮ Centro polikliniką. Tai buvo nauja praktika ir tada ji sulaukė prieštaringų vertinimų. Bet laikas parodė, kad drąsus poliklinikų stambinimo žingsnis pasitvirtino. Jis leido efektyviau naudoti sutelktus žmogiškuosius išteklius, diegiamą modernią medicininę įrangą, optimizuoti įstaigos valdymą.

Šiandien poliklinika didžiuojasi naujausiomis informacinėmis technologijomis ir kompiuterijos galimybėmis paremta pacientų registracijos, medikų darbo sistema, aukščiausius europinius standartus atitinkančia laboratorija, Dienos terapijos ir chirurgijos skyriumi, Slaugos, paliatyviosios medicinos ir socialinių paslaugų klinika, kitais įdiegtais inovatyviais projektais ir vis naujomis idėjomis bei planais, kaip plėsti pacientams teikiamas paslaugas, nuolat gerinti jų kokybę, kad rezultatai džiugintų ir poliklinikos darbuotojus, ir pacientus.

Tiems, kuriems neteko lankytis pas mus, galime išvardyti daug VšĮ Centro poliklinikos privalumų ir priežasčių, dėl kurių naudinga tapti mūsų poliklinikos pacientu:

 1. mes gerbiame savo pacientus ir mums rūpi jų sveikata;
 2. įstaiga pačiame miesto centre;
 3. dirbame be poilsio dienų ir švenčių dienomis;
 4. labai didelis medicininių paslaugų pasirinkimas;
 5. kvalifikuoti profesionalūs specialistai;
 6. šiuolaikiška moderni medicininė aparatūra;
 7. laboratorinių tyrimų įvairovė, plačios susirgimų diagnozavimo galimybės;
 8. didelis dėmesys sveikatos profilaktikai;
 9. kokybiškas reabilitacinis gydymas;
 10. medicininių pažymų išdavimas pagal poreikį;
 11. kokybiška gydytojų psichiatrų ir psichologų pagalba;
 12. smulkios chirurginės operacijos atliekamos čia pat poliklinikoje;
 13. originalus darbo organizavimas ir paslaugų teikimo stilius;
 14. patikimai ir greitai sprendžiame įvairias sveikatos problemas.