VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

Vilniečiai nemokamai konsultuotis su psichologais gali ir po darbo valandų bei savaitgaliais, švenčių dienomis

2017 05 23

Centro poliklinikoje stengiamasi užtikrinti prieinamą skubią psichologinę pagalbą visiems, kurie išgyvena krizines situacijas. Ši pagalba labai reikalinga ne tik darbo valandomis, bet ir vakarais, naktimis, savaitgaliais, šventinėmis dienomis, kada žmonės jaučiasi vieniši, ieško emocinės paramos. Siekiame žmonėms suteikti realią psichologinę pagalbą, galimybę spręsti aktualias problemas čia ir dabar, neatidėliojant.

Centro poliklinikoje konsultuotis su medicinos psichologais jau galima ne tik įprastu sveikatos priežiūros įstaigos darbo metu, bet ir po darbo valandų nuo 20.00 val., taip pat išeiginėmis bei šventinėmis dienomis.

Konsultuotis su medicinos psichologais savaitgaliais ir šventinėmis dienomis bei naktimis gali ir asmenys, kurie patyrė artimojo netektį ar nežino kaip elgtis įtardami, kad jų pažįstamas žmogus gali pakelti prieš save ranką. Artimieji, žmonės, esantys šalia, yra dar viena itin pažeidžiama grupė, apie kurią dažnai nepagalvojama, tačiau esant krizinei situacijai jiems taip pat būtina psichologinė pagalba. Todėl esant paciento norui, paslauga gali būti teikiama ir anonimiškai, t. y. į sveikatos priežiūros įstaigą konsultuotis pas psichologą atvykę žmonės gali neprisistatyti. Konsultuotis pas psichologus savaitgaliais taip pat gali ateiti vaikai ir paaugliai.

Viliamės, kad ši psichologinė pagalba pasiteisins ir taps nuolatine bei prieinama visiems gyventojams.