VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Žiemos dekoracija

Psichikos sveikatos klinikos specialistų individualios konsultacijos

2015 12 03

Informuojame, kad nuo 2015 m. gruodžio 1 d. mūsų poliklinikos Psichikos sveikatos klinikos specialistai teikia individualias konsultacijas.

  • Medicinos psichologo konsultacijai pacientas gali atvykti savarankiškai, arba ją gali rekomenduoti šeimos gydytojas ar kitas sveikatos priežiūros specialistas be pirminės gydytojo psichiatro konsultacijos.
    Psichologai konsultuoja suaugusius asmenis iškilus problemoms santykiuose su artimaisiais, kolegomis, išgyvenančius netektį, skyrybas ar kitokią krizę, susiduriančius su kasdienio gyvenimo sunkumais, patiriančius nepasitenkinimą ir siekiančius pažinti, suprasti save, pasiryžusius mokytis naujų reagavimo, elgesio būdų.
  • Vaikų ir paauglių psichologai konsultuoja vaikus iki 18 metų ir jų tėvus bei globėjus dėl patiriamų baimių, emocinių, elgesio sunkumų šeimoje ir mokykloje.
  • Socialiniai darbuotojai konsultuoja pacientus ir jų šeimos narius socialinių garantijų, lengvatų taikymo, neveiksnumo ir globos nustatymo klausimais, informuoja apie kitų įstaigų teikiamas paslaugas, esant reikalui, tarpininkauja tarp paciento ir kitų specialistų, organizuoja užimtumo veiklą asmenims, turintiems psichikos sutrikimų.

Psichologų, psichiatrų ir psichoterapeutų veiklos sritys