VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

Pasaulinės sveikatos dieną iškilmingai pagerbti ir VšĮ Centro poliklinikos medikai

2017 04 12

Š. m. balandžio 7 d. Vilniaus miesto Rotušėje, paminėdami Pasaulinę sveikatos dieną, kurią jau vienuoliktus metus iš eilės organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius „Auksinės mediko širdies“ simboliu apdovanojo ir pradžiugino sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus, padėkodamas jiems už kilnų ir ypač svarbų darbą.

idbeiz355878

Džiaugiamės ir didžiuojamės Centro poliklinikos direktoriaus pavaduotoja medicinai dr. Audrone Juodaite Račkauskiene, kuri nominuota 2016 metų administratore, jai įteiktas Auksinės mediko širdies simbolis.

Capture
Auksinės mediko širdies simboliu nominantė apdovanota už ilgametį sąžiningą darbą ir nuopelnus sveikatos apsaugos sistemoje, už novatoriškumą, ryžtą ir drąsą tobulinant sveikatos priežiūros paslaugų teikimo kokybę, diegiant naujas informacines technologijas medicinoje,  už tinkamą personalo politiką, diegiant ir pritaikant įstaigos veikloje kokybės principus, aktyvų visuomeninį darbą tiek Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos veikloje, tiek kitose institucijose, už produktyvų indėlį sveikatos priežiūros vadybos srityse.

Capture 1

Taip pat Auksinės širdies apdovanojimuose buvo pagerbtos ir kitos Centro poliklinikos darbuotojos. Mero padėkomis, už profesionalumą ir nuoširdų darbą teikiant sveikatos priežiūros paslaugas, buvo apdovanota gydytoja Edita Raičinskienė ir slaugytoja Margarita Girskuvienė.

Capture3

Dėkojame sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, Vilniaus medicinos draugijai, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamentui už įvertinimą, padėkas bei apdovanojimą Auksinės mediko širdies simboliu.

 

Daugiau informacijos apie renginį skaitykite www.vilnius.lt puslapyje.