VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

Nauja paslauga – antrinio lygio psichoterapija

2016 05 04

VšĮ Centro poliklinikoje teikiama nauja paslauga – antrinio lygio psichoterapija. Medicinos psichologė-psichoterapeutė Kotryna Patamsytė-Adomonienė konsultuoja 405 kabinete, adresu Vytenio g. 59, IV a.

Medicinos psichologo-psichoterapeuto teikiamos paslaugos:

  • Individuali psichoterapija – tai nemedikamentinis gydymo būdas, kurio metu sprendžiamos ilgalaikės emocinės, tarpasmeninių santykių, darbinės, asmenybinės problemos. Seansas vyksta dalyvaujant tik pacientui ir jo psichoterapeutui. Pokalbio metu analizuojami paciento praeities ir dabarties išgyvenimai, vidiniai konfliktai,  kurie formuoja dabartinę situaciją. Psichoterapijos tikslas – padėti įsisąmoninti emocijas, elgesio motyvus, padėti suprasti ir keisti jausmų suvokimo bei reiškimo, mąstymo ir elgesio būdus, kurie sukelia įvairius simptomus, blogina gyvenimo kokybę, gadina tarpasmeninius ar darbinius santykius. Individualios psichoterapijos seansai vyksta ne rečiau kaip 1–2 kartus per savaitę.
  • Grupinė psichoterapija – pacientas savo problemas sprendžia žmonių grupėje, pasinaudodamas dalyvių patirtimi ir palaikymu. Grupėje yra daug galimybių pasimokyti iš kitų žmonių patirties, pritaikyti ją savo gyvenime. Ypatingai tinka pacientams, norintiems lavinti bendravimo įgūdžius. Grupinė psichoterapija vyksta susirinkus 6–10 pacientų grupei. Seansai vyksta ne rečiau kaip 1–2 kartus per savaitę.

 

Daugiau informacijos teiraukitės savo šeimos gydytojo arba telefono numeriu (8 5) 213 9373.

Registracija Skambučių centro numeriu (8 5) 244 2244.