VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

Kvietimas dalyvauti projekte „POP“

2021 12 15

VšĮ Centro poliklinika siekdama padidinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir kokybę pacientams, sergantiems dviem ir daugiau lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, sukūrė ir diegia įstaigoje inovatyvų į pacientus orientuotų paslaugų modelį „POP“.
Jeigu sergate ne mažiau kaip 2 lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, kurių viena yra cukrinis diabetas (iš kodų E10, E11, E13, E14), o kita viena iš toliau nurodytų grupių: hipertenzinė širdies ir inkstų liga (I11, I12, I13) ar antrinė hipertenzija (I15); bronchinė astma (J45) ar lėtinė obstrukcinė plaučių liga (J44); reumatoidinis artritas (M05 ir M06) ir esate VšĮ Centro poliklinikos pacientas, mielai kviečiame prisijungti ir išbandyti „POP“ sveikatos priežiūros modelio privalumus.

Nauda pacientui:
1. Kiekvienam projekto dalyviui priskiriamas jo asmeninis sveikatos priežiūros koordinatorius, su kuriuo pacientas gali kontaktuoti tiek telefonu, tiek el. paštu dėl jį neraminančių klausimų.
2. Pacientui atliekamas holistinis (visapusiškas) projekte dalyvaujančių gydytojų komandos ištyrimas.
3. Pacientui bus sudarytas individualus gydymo planas, kuris pagal poreikį, paciento savijautą ir gydymo rezultatus bus koreguojamas.
4. Pacientui bus atlikta vartojamų vaistų suderinamumo analizė.
5. Pacientams neatlygintinai bus suteiktas naudotis nuolatinio gliukozės kiekio sensorius Guardian Connect su jutikliais. Visus sensoriaus duomenis pacientas galės matyti savo telefone bei aptarti su kuruojančiu sveikatos priežiūros specialistu ir pagal poreikį šeimos gydytoju bei projekto endokrinologu.
6. Dėl paciento gydymo sprendimus priims kompetentingos daugiadalykės komandos konsiliumas.
7. Tikimės, kad pacientams įgyvendinat individualius gydymo planus bus išvengta hospitalizacijų.

Jeigu norite būti šio inovatyvaus ir pacientams naudingo projekto dalimi, prašome susisiekti su Projektų ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Renata Zailske, tel. (8 5) 252 7217, el. p. renata.zailske@pylimas.lt arba direktoriaus patarėja Sandra Saboniene, tel. (8 5) 261 2442, el. p. sandra.saboniene@pylimas.lt.
Vietų skaičius ribotas.