VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Žiemos dekoracija

KVIEČIAME DALYVAUTI PROJEKTE „FIZINIO AKTYVUMO RECEPTAS“

2021 10 01

                     
VšĮ Centro poliklinika, įgyvendindama Švedijos koordinuojamą projektą – „EUPAP – fizinio aktyvumo receptas“, kviečia pagerinti sveikatos būklę, didinant fizinį aktyvumą. Nepakankamas fizinis aktyvumas yra vienas iš pagrindinių mirties rizikos veiksnių, susijusių su neužkrečiamosiomis ligomis, tokiomis kaip širdies ir kraujagyslių ligos, vėžys, diabetas ir kt.
Šio projekto metu sveikatos priežiūros specialistai (gydytojas dietologas, kineziterapeutas ir kt.) kartu su pacientu įvertins esamą fizinį aktyvumą, kartu aptars galimybes, kaip padidinti fizinį aktyvumą. Specialistas atliks kūno masės analizę specialiu aparatu ir išrašys individualų receptą, kuriuo pacientui bus pasiūlytos įvairios veiklos, didinančios fizinį aktyvumą (pvz.: eiti pasivaikščioti, dažniau lipti laiptais nesinaudojant liftu, lankytis sporto klube, šokti ar kt.). Siekiant, kad pacientas ilgiau laikytųsi recepte rekomenduotų veiklų, skiriamos gerai atitinkančios įprastą žmogaus gyvenimą bei pageidavimus aktyvios veiklos.

Siuntimo nereikia. Konsultacijos nemokamos.

Registruotis galima registratūroje, kreipiantis į savo slaugytoją ar gydytoją, Skambučių centrą tel. (8 5) 244 2244  arba internetu adresu  www.registracija.pylimas.lt.

Konsultacijos vyksta darbo dienomis ir šeštadieniais, adresu Pylimo g. 3, 232 kab.

Projekte kviečiami dalyvauti įstaigos darbuotojai ir pacientai (ir prisirašiusieji prie VšĮ Centro poliklinikos, ir iš kitų įstaigų).