VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

Įvertinkite poliklinikos darbą, pasinaudoję programėle „Sype“

2017 11 16
pav 2017 11 15

Siekdama vertinti ir gerinti pacientų aptarnavimo kokybę Centro poliklinika pradėjo naudotis startuolio „Sype“ programėle, kurioje visi norintys gali palikti padėkas, komentarus, pareikšti pastabas apie mūsų įstaigos veiklą, specialistų darbą ir pan.

Centro poliklinika siekia ne tik teikti aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, bet ir užtikrinti išskirtinį pacientų aptarnavimą.

„Eiti pirmyn ir tobulėti yra itin sunku, jei nėra atgalinio ryšio iš pacientų. Džiugu, kad atsirado dar viena šiuolaikiška platforma, leidžianti sužinoti, kaip mus vertina pacientai, kas jiems lankantis poliklinikoje patinka, o kur turėtume labiau pasistengti“, – pastebi Centro poliklinikos direktorius Kęstutis Štaras.

Mobilioji programėlė veikia grįžtamojo ryšio principu. Tai reiškia, kad ją atsisiuntęs asmuo pasirenka vietą, kurioje lankėsi ir specialiame laukelyje parašo komentarą, atsiliepimą. Pastarasis yra matomas tik atsakingiems darbuotojams, kurie gali į jį sureaguoti, padarę tam tikras išvadas, inicijuoti pokyčius ir pan.  

Kviečiame visus mūsų pacientus programėlę „Sype“ atsisiųsti į savo mobiliuosius telefonus ir aktyviai ja naudotis – įvertinti Centro poliklinikos personalo darbą, teikti pasiūlymus, leidžiančius patobulinti mūsų teikiamas paslaugas, aptarnavimą ir pan.  

Atsisiųsti programėlę galima iš čia