VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

Naujienos

 • Kviečiame rizikos grupių pacientus skiepytis nuo gripo

  2022 09 29

  Gerbiami Centro poliklinikos Pacientai, pradedame skiepyti rizikos grupės pacientus gripo vakcina.
  Nemokamai nuo gripo gali būti skiepijami šioms rizikos grupėms priklausantys asmenys:
  • asmenys nuo 65 m. amžiaus ir vyresni;
  • asmenys sergantys lėtinėmis ligomis nepriklausomai nuo jų amžiaus (taip pat ir vaikai);
  • nėščiosios (bet kuriuo nėštumo laikotarpiu);
  • sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai;
  • asmenys, gyvenantys socialinės slaugos ir globos įstaigose.

  Registruotis galite paskambinus bendruoju poliklinikos telefonu (8 5) 244 2244, įstaigos registratūrose arba registruotis šeimos gydytojo konsultacijai internetu www.pylimas.lt

  Skaityti plačiau
 • Šeimos gydytojos Viktorijos Andrejevaitės pacientams

  2022 09 28

  Nuo š. m. spalio 3 d. šeimos gydytojai Viktorijai Andrejevaitei susimažinus darbo krūvį, L6 apylinkės pacientams paskirti kiti apylinkės šeimos gydytojai – Eugenija Vilutienė, Rasa Girkantienė, Irena Terėslė Daukšienė, Aurelija Zagreckienė, Agneta Bolienė, Alvydė Raimonda Norkienė, Giedrė Astrauskaitė, Giedrė Bagdonienė, Dovylė Žiupsnienė,  Vytautas Patackas. Jeigu pirmo apsilankymo pas gydytoją metu netenkins gydytojos teikiamos paslaugos, prašome kreiptis į registratūrą ir pateikti prašymą apie apylinkės gydytojo pakeitimą iš apylinkes formuojančių gydytojų sąrašo.

  Skaityti plačiau
 • Budinčio gydytojo tarnybos psichologai konsultuoja nuotoliniu būdu

  2022 09 27

  Budinčio gydytojo tarnybos psichologai konsultuoja nuotoliniu būdu, laikus ir datas rasite paspaudę Skaityti plačiau

  Skaityti plačiau
 • Dėl medicininių kaukių dėvėjimo

  2022 09 23

  Informuojame, kad nuo š. m. rugsėjo 26 d. pacientams ir juos lydintiems asmenims, esantiems VšĮ Centro poliklinikoje, buvimo įstaigoje metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – medicinines veido kaukes arba respiratorius. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei, taip pat vaikams iki 6 metų (imtinai). 
  Būkime sveiki – saugokime vieni kitus.

  Skaityti plačiau
 • Informacija šeimos gydytojos L. Vorevičiūtės pacientams

  2022 09 22

  Informuojame, kad nuo š. m. spalio 3 dienos šeimos gydytoja Loreta Vorevičiūtė nutraukia darbo santykius su VšĮ Centro poliklinika. Siekiant užtikrinti kokybišką ir savalaikį pacientų aptarnavimą bei optimalų pacientų skaičių, atitinkantį apylinkės gydytojų etatinį darbo krūvį, šios gydytojos aptarnaujamos apylinkės pacientams skirti kiti apylinkės gydytojai. Naujojo gydytojo pavardę rasite prisijungę prie savo paskyros esveikata.lt portale arba registruodamiesi apsilankymui. Jeigu pirmo apsilankymo pas gydytoją metu netenkins gydytojos teikiamos konsultacijos, prašome kreiptis į registratūrą ir pateikti prašymą apie šeimos gydytojo pakeitimą iš apylinkes formuojančių gydytojų sąrašo.

  Skaityti plačiau
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10