VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Žiemos dekoracija

Naujienos

 • Budinčio gydytojo tarnybos psichologai konsultuoja nuotoliniu būdu

  2023 01 23

  Budinčio gydytojo tarnybos psichologai konsultuoja nuotoliniu būdu, laikus ir datas rasite paspaudę „Skaityti plačiau“

  Skaityti plačiau
 • Nemokamas skiepijimas nuo pneumokokinės infekcijos

  2023 01 17

  Mieli pacientai,
  informuojame, kad poliklinikoje galima pasiskiepyti nemokamai nuo pneumokokinės infekcijos (vakcina Prevenar-13). Skiepytis gali visi pacientai, sergantys cukriniu diabetu, bronchų astma, navikais, suaugusieji - sergantys širdies nepakankamumu ir kitomis ligomis (žiūrėti čia) be jokių papildomų sąlygų. Dėl vakcinacijos prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją arba slaugytoją.
  Pneumokokinė infekcija gana plačiai paplitusi tiek tarp vaikų, tiek tarp suaugusiųjų, ypač didelė rizika užsikrėsti yra vaikams iki 5 metų ir vyresniems nei 65 metų asmenims, o sergant lėtinėmis ligomis ši rizika dar labiau padidėja. Skiepai yra pati efektyviausia apsisaugojimo priemonė nuo pneumokokinės infekcijos.

  Skaityti plačiau
 • COVID-19 tyrimai

  2023 01 13

  VšĮ Centro poliklinikoje atliekami MOKAMI Covid-19 tyrimai:
       • 
  Covid-19 antikūnai. Kaina 15,20 Eur. Skaityti plačiau
       • Greitas Covid-19 PGR tyrimas (per 1−2 val.). Kaina 64,00 Eur. Skaityti plačiau
       • Covid-19 antigenas. Kaina 12,33 Eur. Skaityti plačiau
  Tyrimo rezultatai pateikiami į esveikata.lt (ESPBI IS) per 24 val.

  Skaityti plačiau
 • Centro poliklinikoje nauji gydytojai specialistai

  2023 01 12

  VšĮ Centro poliklinikoje pradėjo dirbti nauji gydytojai specialistai: gydytojas vaikų chirurgas Aidas Ivanauskas (konsultuoja vaikus dėl pilvo sienos išvaržų, tuštinimosi sutrikimų, odos ir minkštųjų audinių darinių, berniukų išorinių lyties organų ligų, išangės ir tiesiosios žarnos ligų, traumų ir kt. chirurginių susirgimų), gydytoja kardiologė Monika Vaičiulė (konsultuoja sergančius širdies ir kraujagyslių ligomis: išemine širdies liga, arterine hipertenzija, dislipidemija, širdies ritmo sutrikimais bei įvairiomis kitomis ligomis), infekcinių ligų gydytojas Oleg Aliancevič (konsultuoja  pacientus su įvairių organų sistemų užkrečiamomis ligomis, įskaitant ir lytiniu keliu plintančias infekcijas).

  Skaityti plačiau
 • Atsuk ligą atgal

  2022 12 20

  Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) vykdo visuomenės informavimo kampaniją „Atsuk ligą atgal“. Šia kampanija siekiama atkreipti gyventojų dėmesį ir paskatinti pasinaudoti ligų prevencijos programomis, kompensuojamomis iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF), paraginti žmones nebūti abejingus savo sveikatai, nepasikliauti likimu ir išnaudoti visas siūlomas galimybes išsitirti.
  Lietuvoje vykdomos 5 ligų prevencijos programos: gimdos kaklelio, krūties, prostatos, storosios žarnos vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų.
  Dažniausia žmonės atsisako dalyvauti nemokamose programose, skirtose ankstyvam vėžiui, taip pat širdies ir kraujagyslių ligoms diagnozuoti dėl to, kad nejaučia tam poreikio, jaučiasi sveiki. Tarp kitų priežasčių įvardijama nuostata, kad dar per anksti ieškoti ligų, nenoras gaišti laiko, prasmės nematymas.

  Skaityti plačiau
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12