VšĮ Centro Poliklinika

Nes sveikata svarbiausia! Pavasario dekoracija

ASPĮ mugė

Mugėje siūlo darbą rezidentams

2015-05-08 Vilniaus universiteto Medicinos fakultete surengta Asmens sveikatos priežiūros įstaigų mugė. Jos tikslas pristatyti Lietuvos ligonines, poliklinikas, kitas medicinos įstaigas medicinos studentams, gydytojams rezidentams, supažindinti juos su įsidarbinimo galimybėmis, darbo sąlygomis ir kartu paskatinti rinktis būsimąjį darbą Lietuvoje, o ne užsienyje.

Mugėje lankėsi sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, vyko konferencija tema „Kiek ir kokių gydytojų reikia Lietuvai?“, diskutuota, kokios sveikatos priežiūros įstaigų galimybės įdarbinti jaunus specialistus.

Jau ketvirtą kartą mugėje dalyvaujančios Vilniaus Centro poliklinikos stende rezidentai buvo kviečiami „pasimatuoti profesiją“. Jie galėjo pasijusti jau dirbančiais poliklinikos gydytojais  apsivilkę konkrečios specialybės gydytojo chalatą ir su poliklinikos atstovais aptarę įvairius darbo Centro poliklinikoje aspektus.

Mugėje apsilankiusi antrų metų rezidentė Daiva Puškoriūtė studijuodama praktiką yra atlikusi praktiką Centro poliklinikoje ir neblogai žino šią įstaigą iš vidaus. „Man patinka didelis ir draugiškas Centro poliklinikos kolektyvas, didelės karjeros perspektyvos. Norėčiau čia dirbti šeimos gydytoja“, – savo ateities planus dėsto rezidentė Daiva. 

Centro poliklinikos direktoriaus dr. Kęstučio Štaro teigimu, tokios mugės yra puiki proga darbo ieškantiems rezidentams iš arčiau susipažinti su įvairiomis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis ir jų galimybėmis, o poliklinikos atstovams tiesiogiai pabendrauti su galimai būsimais darbuotojais. „Kasmet po pažinties tokioje mugėje į mūsų polikliniką ateina dirbti po keletą baigusių rezidentūrą gydytojų. Per metus pas mus gydytojo rezidento medicinos praktiką atlieka apie 100 jaunųjų gydytojų“, – jaunąja darbuotojų pamaina džiaugiasi Centro poliklinikos vadovas.