Skambučių centras (8 5) 244 2244
Išplėstinė

Registracija pas gydytojus

Registracija telefonu (8 5)  244 2244  

Registracija telefonu ir informacija darbo dienomis nuo 6.45 val. iki 20.00 val., bendruoju telefono numeriu – (8 5)  244 2244 (Skambučių centras). 


Registracija pas gydytojus konsultantus


 Registracija internetu

registracija.pylimas.lt   Asmens duomenų saugumą garantuojame.

REIKIA ŽINOTI:

SLAPTAŽODIS būtinas, kad galėtumėte prisijungti prie registracijos sistemos.
Slaptažodis suteikiamas pirmojo prisijungimo metu paspaudus ant nuorodos. Asmens duomenis pasistenkite įvesti be klaidų. Slaptažodį atsiųsime el. paštu.

Vaikams (nepilnamečiams), pagal poreikį, galima naudoti tėvų el. paštą.
Senjorams (vyresnio amžiaus pacientams) rekomenduojame kreiptis į savo internetinės paslaugos tiekėją, kad sukurtų el. pašto adresą.

Jei nepavyko prisijungti (t. y. nustatyti priklausomumo kokiai nors apylinkei) tikėtina, kad pas jus įjungtas „slaptažodžio priminimas“.

Pas šeimos gydytoją ir pirminio lygio specialistus (akušerius ginekologus, chirurgus, odontologus) internetu registruotis turi teisę prie VšĮ Centro poliklinikos prisirašę pacientai paspaudę reikalingą nuorodą.
Registruojantis teikite pirmenybę gydytojams, dirbantiems pirminės asmens sveikatos priežiūros centre, kuriame esate užsiregistravęs kaip apylinkės pacientas.

Užsiregistravus internetu į registratūrą kreiptis nebereikia, – Jūsų asmens sveikatos istorija bus gydytojo kabinete.

Nepavykus užsiregistruoti internetu, bet esant būtinybei patekti pas gydytoją, – SKAMBINKITE Į REGISTRATŪRĄ. Ten Jus registruos papildomam priėmimui arba būtinosios pagalbos paslaugai.

Jei sutiksite, kad mūsų specialistai galėtų prisijungti prie Jūsų kompiuterio, Jums prireiks programos TeamViewer skaityti čia


Registracijos atšaukimas

Informuojame, kad vadovaujantis 2015 m. lapkričio 17 d. Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo Nr. I-1562 12 straipsnio pakeitimo įstatymu Nr. XII-2037 pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti įstaigą ne vėliau kaip prieš 24 valandas iki numatomo paslaugos gavimo laiko pradžios.

Registraciją atšaukti galite:

  • internetu www.pylimas.lt – jeigu esate Centro poliklinikos pacientas (prisijungti prie registracijos sistemos savo (arba registruoto asmens, vaiko) pavarde ir suteiktu slaptažodžiu ir atšaukti)
  • skambindami Skambučių centro tel. (8 5)  244 2244
  • rašydami trumpąją SMS žinutę 8 690  66 222 – jeigu gavote priminimą apie registraciją pas gydytoją ir negalite atvykti gydytojo specialisto konsultacijai.

Įstatymas įsigalioja 2016 m. sausio 1 d.


Jei registracijos sistema jūsų neatpažįsta...

* Iš pradžių įsitikinkite, kad teisingai parašėte pavardę. Tai aktualu tiems, kurių pavardėse yra lietuviškų raidžių. Dažnai pasitaikanti klaida – pavardė įvedama tik lotyniškomis raidėmis. Tokiu atveju sistema Jūsų neatpažins.

* Standartinis slaptažodis sudarytas iš 8 simbolių – mažosios raidės ir skaičiai. Kopijuojant slaptažodį iš pašto programos būkite atsargūs, nes galima nukopijuoti daugiau simbolių nei sudaro slaptažodį.

* Tikėtina, kad pas jus yra įjungtas „automatinis užbaigimas“. Jei norite tuo įsitikinti, iš pradžių įveskite pavardę. Paspaudus su pele ant slaptažodžio, jį jums greičiausiai įrašys. Tokiu atveju reikėtų tiesiog nutrinti įrašytą slaptažodį ir įrašyti naująjį. Gali atsidaryti langas, klausiantis ar norėsite pakeisti slaptažodį.

Jei norite, galite išjungti „automatinį užbaigimą“:

jei naudojatės Internet Explorer naršykle, paspauskite Tools -> Internet Options. Pasirinkite skirtuką -> Content. Trečioje dalyje pavadinimu AutoComplete paspauskite mygtuką Settings. Nuimkite varnelę nuo "User names and passwords on forms". Spauskite OK -> OK. Uždarykite naršyklę. Paleidus naršyklę iš naujo, turėtų nebeveikti „automatinis užbaigimas“.