Centro poliklinika Centro poliklinika

 
 
 
Klausimai ir atsakymai
 
 
 
 

Jūsų klausimas ir kiti klausimo grafoje esantys įrašai bus pateikiami viešai.

Rašydami klausimus tekste nenaudokite kabučių ženklo.

Klausimų kalba netaisoma.

 
 
Pasirinkite klausimų kategoriją
 
  Laba diena. Noriu apsidrausti kaupiamuoju gyvybės draudimu ir draudimo bendrovė norėdama ivertinti rizikos laipsnį prašo kad pateikčiau išrašą iš savo ligos istorijos apie dabartinę mano sveikatos būklę nesusijusia su mano negalia, turiu 20 procentų darbingumą po stuburo traumos. Ar galima tokį išrašą užsisakyti ir apmokėti internetu.  
  Laba diena!Norėjau ne tiek paklausti,kiek išreikšti savo nepasitekinimą kai kuriais jūsų darbuotojais.2015.01.12 17val.buvau užrašyta pas odontogoga,bet gydytoją buvo įspėta apie velavimą.Pavelavusi vos pusvalndžiui man teko 40min palaukt prie kabineto,kol išeis seselė,ir praneš kad mane priims tik po visų pacientu,tai reikstu apie 20val.Man nesčiai sedėt tiek laiko prie kabinėto tikrai nėra malonumas.Ir man pas šita gydytoja jau ne pirmas toks priėmimas.  
  Labas rytas,pas kokį gyditoja kreiptis labai skauda,traukia,ir skausmas toks varginantys.kojų apačią kur pėda ir per visa koją.aciu  
  Laba diena, kiek kainuoja sveikatos patikrinimas ir pažymos dėl "B" kategorijos vairuotojo pažymėjimo keitimo išdavimas Jūsų poliklinikoje registruotam pacientui? Kur pirmiausia reikia kreiptis, kokius gydytojus reikės aplankyti ir kiek maždaug laiko užtruks sveikatos patikrinimas pagal šią programą? Ar poliklinika pati gali surinkti reikalingas pažymas iš psichikos sveikatos ir priklausomybės ligų centrų? Jei taip, tai kiek papildomai ši paslauga kainuoja?  
  Sveiki. DirBU Norvegijoje ir is darbo gauvome privaloma tuberkuliozes skiepa.ar galima skiepytis,nors siuo metu geriu ospamox antibijotikus ?  
  Laba diena, noreciau pasiteirauti ar Jusu poliklinikoje yra angliskai kalbantis vaiku gydytojas? Turiu biciuli, kuris legaliai dirba Lietuvoje, bet nekalba lietuviskai. Sausio men i Lietuva jis atsiveza naujagimi ir noretu prisiregistruoti pas angliskai kalbamti pediatra. Ir panasus klausimas ar poliklinikoje yra angliskai kalbantis bendrosios praktikos arba taip vadinamas seimos gydytojas? Aciu uz atsakyma.  
  Sveiki, ar vartodama kontraceptines tabletes galiu kartais vakarais pagerti Neuro 3 arbatos (į ją įeina valerijonų šaknys, melisų lapai, pipirmėčių lapai ir apynių spurgai)? Ar nesilpnins KT poveikio?  
  sveiki, ar dermatologo konsultacija mokama? esu registruota jusu poliklinikoje. Aciu  
  sveiki, ka daryt pasibaige vaistu recepto galiojimas, o pas daktara baisu eiti jog vel ims pinigus ka tokiou atveju daryt?  
  Laba diena, nuo kada zadate pereiti prie elektronines asmens sveikatos istorijos versijos?  
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | »   
  Klauskite  
 
Jūsų el.paštas
Klausimas