Centro poliklinika Centro poliklinika

 
 
 
Klausimai ir atsakymai
 
 
 
 

Jūsų klausimas ir kiti klausimo grafoje esantys įrašai bus pateikiami viešai.

Rašydami klausimus tekste nenaudokite kabučių ženklo.

Klausimų kalba netaisoma.

 
 
Pasirinkite klausimų kategoriją
 
  Laba diena, noriu paklausti kiek kainuotu pasidaryti pakartotini chlamidiju tyrima. Esu prisiregistravusi Jusu poliklinikoje, tyrimas buvo teigiamas, po sugerto antibiotiku kurso praejo daugiau kaip 3men, gydytoja rekomandavo issitirti dar karta.  
  Ar jūsų poliklinikoje atliekamas karpų šalinimas lazeriu?Jei ne-norėčiau informacijos kur Vilniuje atlieka tokią procedūrą. Ačiū.  
  Laba diena. Norėjau sužinoti, kodėl šioje poliklinikoje logopedo pagalba vaikams teikiama tokiu ankstyvu paros metu? Mano 6-ių metų sūnui logopedė paskyrė 7val. ryto. Pasakiau, kad mums tai tikrai per anksti ir atvykti negalėsime. Pasakė, kad yra mamų, kurios ir vidury nakties atvyktų pas logopedę. Man tai nepriimtina. Negi neįmanoma taip organizuoti logopedų darbo laiko, kad vaikas tikrai gautų pagalbą ir nors šiek tiek būtų derinamasi prie vaiko ir šeimos, o ne tik aiškinti ir teisintis, kad poliklinikos darbo laikas nuo 7val. ryto?  
  Laba diena, prisiregistravus Centro poliklinikoje, iš paskutinės poliklinikos, kurioje buvau iregistruota buvo gauta tik maža dalis ligos istorijos (7.). Kita dalis - yra miestelio, kuriame augau ambulatorijoje. Teikiau pageidavimą administracijoje, kad būtų parašomas prašymas būtent tai ambulatorijai, kad atsiųstų mano ligos istoriją (kurią turiu gaut iki sekančio vizito pas gydytoją), tačiau administratorė griežtai atsakė, kad prašymą siųsti dėl ligos istorijos persiuntimo gali tik į vieną instituciją (paskutinę). Kadangi ligos istorija nėra atiduodama į rankas, mano ligos istorijos iš mano gimtojo krašto niekas nesiųs tol, kol negaus elektroninio prašymo. Ar galite patarti kaip elgtis tokioje situacijoje? Ir paaiškinti, kuri įstaiga turėtų pirmoji imtis veiksmų? Iš anksto dėkoju.  
  Sveiki, turiu klausima, esu priregistruota Vilniaus rajono centrinei poliklinikoi taciau ten patekti pas traumatologa galima tik po menesio. Ar galima turint siuntima uzsiregistruoti i vilniaus centrine poliklinika?  
  Laba diena. noriu paklausti, kodėl jūsų rentgėno (Lukiškio f-las) darbuotoja priverčia pasirašinėtis su kairė ranka (ir vardas ir pavardė ir parašas) žmogų, pas kuri sulaužita dešinė ranka ir traumuota kairė ranka? Nejaugi negalima tokių žmonių sutikimą įrašiti į diktofoną jeigu jums taip reikia sutikimo rentgėnui?  
  Laba diena, noreciau gaut informacija apie tai ar teikiama tokia paslauga kaip laseliniu budu suleist vaistus jusu dienos stacionare. Kokiamis savaites dienomis ir valandomis tokia paslauga yra teikiama. Dekoju uz atsakyma  
  laba diena!norejau paklausti ar is kelio butina traukti skysti ra ne ?diagnoze bursito uzdegimas .ir kaip gyduti?aciu,sekmes  
  Laba diena, vartoju KT Daylette, žinau, kad po antibiotikų vartojimo dar 7 dienas reikalinga papildoma apsauga. Pas mane tokia situacija: vartojau antibiotikus, po jų vartojimo dar septynias dienas papildomai saugojaus, tačiau kaip tik po šių 7 dienų prasideda placebo tabletės, sakykite prašau ar dar reikia papildomai saugotis? (išeina taip kad po antibiotikų vartojimo išgertos 7 veiklios tabletės ir dabar bus geriamos placebo tabletės).  
  Laba diena gerb. ginekologe, gal Jūs man atsakysite i man rūpimą klausimą: vartoju kontraceptines tabletes ir šias dienas naudoju purškiamą antibiotiką Bioparox, šio purškalo vartojimo metu turėjau lytinių santykių, ir po to suabejojau, ar nereikėjo papildomai saugotis, juk Bioparox yra traktuojamas kaip antibiotikas, nors tik purškiamas (info lapelyje neparašyta, kad jis silpnina kontraceptikų veikimą). Ar buvo reikalinga papildoma apsauga? Iš anksto ačiū Jums už atsakymą.  
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | »   
  Klauskite  
 
Jūsų el.paštas
Klausimas