Centro poliklinika Centro poliklinika

 
 
 
Klausimai ir atsakymai
 
 
 
 

Jūsų klausimas ir kiti klausimo grafoje esantys įrašai bus pateikiami viešai.

Rašydami klausimus tekste nenaudokite kabučių ženklo.

Klausimų kalba netaisoma.

 
 
Pasirinkite klausimų kategoriją
 
  Sveiki,norėjau pasiteirauti, kodėl apsilankius pas gydytoją R. Sapon reikia laukti bendroje eilėje, o ne pagal talonėliuose nurodytą laiką - kad su eilėje laukiančiomis moteriškėmis neišėina susitarti, tai dar nieko, bet kiek žinau, procesą turėtų  
  Laba diena. Lytinių santykių turėjau vasario 15 (maždaug ciklo vidurys). Po to mėnesinės turejo prasidėti vasario 24 d., jos vėlavavo 4 dienas, gydytoja išrasė duphaston - susirgau. Sekantį mėnesį jos turėjo būti 27 d, vėl neatėjo, vėl gėriau duphaston, tai susirgau kovo 29 d. Bet abu mėnėsius kraujavimas mažesnis...O ir maždaug nuo kovo 24 d. tikrai pasikeitusios pilvo linijos....apačioje ties kaiušidėmis, matosi net šonuose tiesiog iškilimai, ir visa apatinė pilvo dalis tikrai padidėjusi. Dariausi du nėštumo testus (paprastus, juosteles), abu neigiami...Bet balandžio 2 d. dariausi hcg kraujo tyrimą, rezultatas 60! Balandžio 4 buvau vaginalinės echoskopijos, gydytoja sakė, kad gimda itin plona, nieko nesimato, tuščia, nėštumo tikrai nėra. Visiškai nesuprantu, ar gali hcg būti tokio dydzio pagal mano galimą nėštumą??? (juk jei jis yra, jis jau nebūtų toks labai mažas, nuo pask. lytinių santykių...kad net gimdos pokyčių nebūtų matyti...). O jei iš tikrųjų nėra nėštumo (juk nei šlapimo testai, nei echoskopija nerodė) kaip gali hcg rodyti 60 ?? Kad ir kaip bebūtų, pilvo kontūrai tikrai pakitę...Mano ūgis 1.60 cm, svoris apie 43-45 kg. Ciklas vidutiniškai trunka 27 dienas.  
  Sveiki, noriu pasiteirauti ar  
  Laba diena, Ar reiketu atlikti tyrimus pries planuojant kudiki? Jei taip tai kokius ir pas koki gydytoja reiketu kreiptis? Aciu.  
  Laba diena.Mano motyna 1924 m.gimimo,pensininkė,gyveną vieną Vilniui.Norečiau sužinuotį kur reikia kreiptis dėl PAPILDOMOS SLUOGOS ?Ačiū.  
  Laba diena,norejau pasiklausti,siuo metu gyvename Jungtineje Karalysteje.cia dukra vaiksto i mokykla,reguliariai lankosi pas gydytojus,kadangi serga cukriniu diabetu,gydomes insulinu,Lietuvoje registruoti buvome Centro poliklinikoje Jaksto g,mums Balandzio menesio 20diena baigiasi mergaites invalidumas ir mes nezinome ka daryti,kur ir pas kreiptis Lietuvoje kad ji pratesti?Buciau labai dekinga uz informacija,kadangi negaliu rasti musu gydytojos kuri gyde dukryte kontaktu,aciu jums is anksto.  
  Sveiki, sakykite jeigu pacientas yra senyvo amžiaus iš lovos nepasikelia, bet jam reikalinga gydytojo terapeuto ir specialistų konsultacija, įvairūs kraujo tyrimai, ar yra galimybė visa tai padaryti namuose? Kur reiktų kreiptis ir kokias formas pildyti, ar tai yra nemokama? Kas tai gali vietoj paciento padaryti? Pacientas Specialiųjų poreikų neturi. Ačiū  
  ar gali vaikas 11metu gydytis pas bendros praktikos gydytoja ne pediatra  
  Sveiki, Būčiau dėkingas, jei gydytojas endokrinologas galėtų trumpai pakomentuoti svyruojančius gliukozės kiekio kraujyje rezultatus bei patarti, ką tokiu atveju reikėtų daryti.Profilaktinių kraujo tyrimų metu pastebėta, kad gliukozės koncentracija kraujyje siekia viršutinę normos ribą (6,1 mmol/l, nevalgius ir negėrus). Po savaitės pakartojus tyrimus, rezultatai buvo dar aukštesni – 6,4 mmol/l. Dar po savaitės vėl užfiksuota 6,4 mmol/l. Nuspręsta atlikti gliukozės tolerancijos testą. Jo rezultatai: 6,06 mmol/l (prieš geriant 75 g gliukozės) ir 4,9 mmol/l (praėjus lygiai 2 valandoms po gliukozės suvartojimo. Ar tokie rezultatai verčia sunerimti, darydami sutrikusios glikemijos nevalgius, kuri išsivysto į CD, prielaidą? Ar normalus gliukozės kiekis kraujyje po tolerancijos testo rodo, kad insulino sekrecija normali? Jei taip, kokios priežastys galėjo lemti tai, kad glikemija nevalgius siekia viršutinę normos ribą arba ją viršija? Ar tokiu atveju reikalinga gydytojo endokrinologo konsultacija?26 m., 182/67 (nėra antsvorio), galimas genetinis polinkis į CD (senelė sirgo sunkia I tipo CD forma).Iš anksto dėkoju už atsakymą.  
  Pasidariau skydliaukės kraujo tyrimus, TTH labai mažas 0,046, kiti rodikliai visur per viduriuką. Noriu užsisakyti konsultaciją pas endokrinologą, mačiau parašyta, kad Endokrinologijos kabinete dirba Lina Zabulienė. Kaip patekti pas šią gydytoją? nes esu anksčiau ne Vilniuje lankiusi pas šią gydytoją. Gal yra galimybės mokamai, kad kuo greičiau, nes jaučiuosi prastai jau ilgokai, labai vargina savijauta, reikia vis vaistų  
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | »   
  Klauskite  
 
Jūsų el.paštas
Klausimas