Centro poliklinika Centro poliklinika

 
 
 
Klausimai ir atsakymai
 
 
 
 

Jūsų klausimas ir kiti klausimo grafoje esantys įrašai bus pateikiami viešai.

Rašydami klausimus tekste nenaudokite kabučių ženklo.

Klausimų kalba netaisoma.

 
 
Pasirinkite klausimų kategoriją
 
  Laba diena. Tik neseniai užsiregistravau centro poliklinikoje, tad man ne visai aišku dėl jos sistemos. Norėjau paklausti, ar prisiregistravus prie poliklinikos odontologas yra paskiriamas, ar pats asmuo renkasi odontologą?  
  Laba diena pasjus kaip sunčia echoskopijai tai sako ar mergaite ar berniukas lyti?  
  Laba diena, norėčiau paklausti kodėl reikia taip ilgai laukti eilės magnetinio rezonanso tyrimo 2015 03 16 d.buvau pas gydytoją traumotologą p.Zankiną tyrimas paskirtas tik 2015 05 06 d. Liga- dešinio peties skausmai prasidėjo dar praeitų metų rudenį, suleisti vaistai ir tabletės sąnario uždegimui gydyti nepadėjo (skirti gruodžio mėn.) Dar kentėti skausmus beveik 2 mėn. yra nežmoniška. Skausmai tik didėja. Spaudoje ir Jūsų įstaigos viešoje erdvėje buvo skelbta apie naują aparatą, kuris neva sumažins eiles.Gaila , bet tai tik žodžiai, o faktiškai paprastiems piliečiams tai sunkiai pasiekiama paslauga juk geriau ją suteikti už pinigus ar ne taip ponai VŠĮ Centro poliklinikos vadovai?Nusivilusi medikais pacientė  
  dariau sausio 30d.aborta kada turetu prasidet menesines.  
  Laba diena. Norėčiau paklausti, ar Jūsų klinikoje šalina apgamus ir ar už tai reikia mokėti iki 16 metų ? Ačiū.  
  Norime nuoširdžiai padėkoti šeimos gydytojui Vytautui Patackui už aukštą profesionalumą ir labai konstruktyvų požiūrį į pacientą bei nuoširdų siekimą padėti. Džiaugiamės, kad yra tokių nuostabių medikų.Taip pat dėkojame sesutei Kristinai už patarimųs, gerumą nuoširdumą. Sėkmės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe, ir džiugių gyvenimo akimirkų. Pagarbiai, Stasė Blusienė, Raginių šeima.  
  Laba diena. Norėjau pasiteirauti, ar yra galimybė poliklinikoje pasikeisti dispanserizacija vedanti gydytoją ?  
  Laba diena, ar galima užsiregistruoti Jūsų poliklinikoje pas ginekologę jeigu aš esu prirašyta Naujininkų poliklinikoje ir neturiu siuntimo? Jeigu taip, į kurį padalinį reikia kreiptis? Ačiū.  
  Laba diena, neseniai profilaktiskai atlikau vezio zymenu tyrimus ir CA 72-4 (skrandzio vezio) zymuo virsija normas. Kuri laika jauciu nestiprius skausmus skrandzio srityje. I kuri gydytoja kreiptis ir kokius tyrimus atlikti, norint isitikinti, ar nera skrandzio vezio?  
  Sveiki.Norėčiau pasiteirauti kas tai galėtu būti:Virš mėnesio laiko turiu skonio sutrikimą: valgant kažką saldaus: viskas kur yra cukrus ir pats cukrus, taip pat vaisiai, ir perdirbti svogūnai bei morkos, arčiau lėžuvio šaknies jaučiu rugščiai/ kartu/ net pasakyčiau pėlėsių skonį. Labai nemalonus skonis. O ne valgant, per dieną, burnoje jaučiamas saldžiai-silpnai rugštokas skonis. Nesu neščia (dariau neštumo testą) ir neturiu cukrinio diabeto.Kas tai gali būti?  
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | »   
  Klauskite  
 
Jūsų el.paštas
Klausimas