Centro poliklinika Centro poliklinika

 
 
 
Klausimai ir atsakymai
 
 
 
 

Jūsų klausimas ir kiti klausimo grafoje esantys įrašai bus pateikiami viešai.

Rašydami klausimus tekste nenaudokite kabučių ženklo.

Klausimų kalba netaisoma.

 
 
Pasirinkite klausimų kategoriją
 
  Ka daryti, jeigu savaitgali prasidejo stiprus nugaros skausmas, pereinantis i kojas, trukdantis normaliai judeti ir dirbti, o internetu pas seimos gydytoja leidzia registrotis tik kitos savaites treciadieni? Is patirties zinau, kad pirmadieni ryte pavykus prisiskambinti nurodytu registraturos/informacijos centro telefonu niekas papildomo  
  Sveiki, pastebėjau, kad darant atsispaudimus pradėjo lietis vaizdas. Tas liejimasis greitai praeina. Ar verta sunerimti ir kokia priežastis galima? Turiu trumparegystę -4.  
  Laba diena,norejau paklausti,ar galiu registruotis pas psichiatra,esu is kito Ignalinos rajono. Man užeina nerimo priepuoliai,kažkokios baimės,taip pat skauda aplink širdį(duria spaudžia,taip pat buna užeina dažnas širdies plakimas,dusinimas)(širdis sveika,tikrinta echoskopu). Buvau savo psichikos centre,psichiatras,daug neklausinejas pasake,kad man prasidedanti depresija,priraše kugi vaistų(antidepresantu,raminamuju,ir dar migdomuju),iš kurių kol kas geriu tik raminamuosius.Noreciau pasikonsultuoti su dar vienu gyd.psichiatru. Ar galima butu užsiregistruoti pas jus?Ar tiktu šeimos gydytojo siuntimas? Ačiū už atsakymą.  
  Laba diena.turime vaikui siuntimą pas ortodontą,bet pas jį užsirašyti nebeimanoma.kaip tai galėtume padaryti?  
  Laba diena.norėčiau savo vaiką parodyti ortodontiui,bet registatūroja nežino kada galėtų užrašyti artimiausiu metu,vaikas dažnai prisikanda liežiuvį arba žandą dėl kreivai išaugusio krūminio danties.Kai jūsų gydytojai išeina atostogų prašom veitoj jų skirti pavaduojančius gydytojus,nes taip susidaro eilės dviem mėn.  
  Laba diena,ar galima kraujo tyrimų rezultatus sužinoti internetu?Dėkoju už atsakymą.  
  Sveiki, norėčiau sužinoti: pas mano dukrą nuo pat gimimo ant kairio skruosto yra pailgas apgamas, kuris tęsiasi iki galvos srities (ligos istorijoje parašyta, jog tai gali būti hemangiominis apgamas), mano dukrai yra 20 metų, dar visai mažytei apgamas buvo raudonas iškiliais spuogeliais, o dabar jis įgavęs kūno spalvą, bet nepakitusi nei forma nei dydis. Norėčiau sužinoti ar galima ištirti siaskopu ir ar yra kitas būdas jį panaikinti vaistų (tepalų) pagalba be chiruginio įsikišimo?Kiek kainuotų tyrimas ir konsultacija?Dėkoju už atsakymą  
  Ar salinate karpas? ir jei taip,kiek kainuotu pasalinti viena karpa nuo pirsto?  
  Labas vakaras, ar gyd.dietologas konsultuoja paauglius su GERL ir ezofagitu?  
  Sveiki! Š.m. gegužės 6 d. Centro poliklinikoje pasiskiepėjau nuo erkinio encefalito. Po 1-2 mėn. reikia pasiskiepėti antrą kartą. Bet jau beveik visą mėnesį Centro poliklinika neturi skiepų!!! Norėčiau sužinoti kada bus skiepai ir kas atsakingas už skiepų užsakymą?  
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | »   
  Klauskite  
 
Jūsų el.paštas
Klausimas