Skambučių centras (8 5) 244 2244
Išplėstinė

Naujienos

 • GRUODŽIO 1-OJI - Pasaulinė AIDS diena

  2018 11 28

  Kasmet ŽIV testavimo savaitė vyksta likus savaitei iki Pasaulinės AIDS dienos (gruodžio pirmosios). Testavimo savaitė prasidėjo penktadienį (lapkričio 23 d.) ir truks iki lapkričio 30 d.

  Skaityti plačiau
 • Renkama suaugusiųjų DAILĖS TERAPIJOS grupė

  2018 10 25

  Numatomi 8 susitikimai 6–10 žmonių grupėje.
  Užsiėmimai vyks kiekvieną trečiadienį 17.30–19.00 val.
  Grupės pradžia lapkričio 14 d., trečiadienį, 17.30 val.
  Vieno užsiėmimo kaina – 8,69 Eur.

  Skaityti plačiau
 • Klausiate – atsakome: ar vaikas be tėvų gali eiti pas gydytoją?

  2018 10 10

  Ligonių kasų specialistų neretai teiraujamasi, ar gali vaikas be tėvų ateiti pas gydytoją. Juk šeimose pasitaiko, kai susirgus vaikui į gydymo įstaigą jo nėra kam palydėti arba palydi jį ne tėvai, o artimieji. Atrodo, kas gi čia tokio, juk vaikus nuo gimimo iki 18 metų privalomuoju sveikatos draudimu draudžia valstybė, jiems už paslaugas mokėti nereikia, nes už jas sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis. Vis dėlto – vieno vaiko pas gydytojus leisti negalima. 

  Skaityti plačiau
 • Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programa „Mano širdis – mano gyvenimas“

  2018 10 09

  Kas antras Lietuvos gyventojas miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL). Dauguma jų, deja, palieka šį pasaulį gerokai per anksti. Vilniaus visuomenės sveikatos biuro (VVSB) specialistai, rūpindamiesi širdies ligų ir cukrinio diabeto (CD) prevencija, vykdo savanorišką ir nemokamą programą „Mano širdis – mano gyvenimas“.

  Skaityti plačiau
 • Individualios integruotos kūno ir judesio terapijos sesijos

  2018 10 08

  Tai yra psichoterapijos kryptis, kuri į žmogų žvelgia holistiškai. Pasitelkiant kūną siekiama fizinės, psichologinės, emocinės, socialinės ir dvasinės gerovės.Manoma, kad visi minėti lygmenys žmoguje yra susiję, taigi veikiant vieną keičiasi kiti.Sesijos metu naudojamos darbo su kūnu technikos (angl. bodywork), judesio elementai, meditacijos bei atsipalaidavimo metodai kartu integruojant psichologinį konsultavimą.

  Skaityti plačiau
1 2 3