Skambučių centras (8 5) 244 2244
Išplėstinė

Siūlome darbą PROJEKTŲ SPECIALISTUI (-EI) – KOORDINATORIUI (-EI)

Skelbimo data: 2018-01-16


Viešoji įstaiga Centro poliklinika, Pylimo g. 3, kodas 125873515 siūlo darbą:

PROJEKTŲ SPECIALISTUI – KOORDINATORIUI (1 etatas), kuris inicijuotų, rengtų ir įgyvendintų vietinius, nacionalinius bei tarptautinius projektus, užtikrintų tinkamą paraiškų parengimą ir pateikimą projektus vertinančioms institucijoms; organizuotų ir vykdytų prekių, paslaugų ir darbų viešuosius pirkimus bei su tuo susijusias procedūras: pirkimo dokumentų rengimas ir skelbimas, tiekėjų pasiūlymų ir gautų pretenzijų vertinimas, atsakymų į pretenzijas teikimas, tiekėjų informavimas apie viešųjų pirkimų procedūrų eigą, sutarčių rengimas, viešųjų pirkimų procedūrų ataskaitų apie vykdomus pirkimus rengimas ir teikimas Viešųjų pirkimų tarnybai, pirkimų plano rengimas, pirkimų vykdytojų apklausų tikrinimas, atsakymų į Viešųjų pirkimų tarnybos rengimas ir t.t.

Pagrindiniai reikalavimai:

1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą.
2. Privalumas – turėti ne mažesnę nei 1 metų viešųjų pirkimų ir / ar darbo su projektais patirtį;
3. Mokėti dirbti „Microsoft Office“ programiniu paketu;
4. Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus viešųjų pirkimų ir su tuo susijusiuose srityse, taip pat teisės aktus, reglamentuojančius dokumentų tvarkymą ir rengimą.
5. Mokėti valstybinę kalbą ir anglų kalbą.

Gyvenimo aprašymą ir privalumų sąrašą (nurodydamas (-a) dalykines savybes ar būtinus įgūdžius), patvirtintus parašu, siųskite laura.radzeviciute@pylimas.lt, personalas@pylimas.lt, telefonas pasiteirauti (8 5) 251 4018. Atlyginimas sutartinis.

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus pakviesti pokalbiui.

Užtikriname puikias darbo sąlygas, socialines garantijas, galimybę kelti kvalifikaciją bei įsipareigojame laikytis lygių galimybių reikalavimų.

Skelbimas galioja iki: 2018-02-28